Laptop DELL Precision 7530 - i7 8850H, 32Gb Ddr4, Ssd 512, Quadro P2000 4Gb, 15.6", Full HD
| Informatii | |
| Descriere | Dell Precision 7530 este o statie de lucru mobila de 15.6 inci, proiectata pentru profesionisti si utilizatori care au nevoie de performanta ridicata in aplicatii solicitante. Echipat cu procesor Intel Core i7-8850H cu 6 nuclee si frecventa Turbo de pana la 4.30 GHz, 32 GB memorie DDR4 si SSD NVMe de 512 GB, acest model ofera viteza excelenta pentru multitasking, programare, editare foto-video si modelare 3D. Placa video dedicata Nvidia Quadro P2000 asigura performanta optimizata pentru aplicatii profesionale de grafica si randare. Carcasa robusta si sistemul eficient de racire sunt concepute pentru utilizare intensa pe termen lung. Ecranul de 15.6 inci ofera imagini clare si spatiu generos de lucru, iar conectivitatea versatila include porturi USB 3.1, USB Type-C / Thunderbolt 3, HDMI si mini DisplayPort pentru conectarea rapida la periferice si monitoare externe |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 8750h |
| Frecventa CPU | 2.20 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.10 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 12 MB SmartCache |
| Socket CPU | FCBGA1440 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 32 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 128 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2666 MHz |
| Numar Slot-uri | 4 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512GB |
| Interfata SSD | NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Nvidia Quadro P2000 |
| Memorie Video | 4GB GDDR5 |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6" |
| Tip Display | LED, 16:9, mat, tratament anti-reflexie |
| Rezolutie | FHD 1920 x 1080 |
| Multimedia | |
| Card Reader | SD |
| Audio | da - stereo |
| Microfon | da - incorporat |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 4 |
| Retea (RJ45) | da |
| Wi-Fi | da |
| Docking Port | da |
| DisplayPort | da - mini |
| HDMI | da |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 6 |
| Alte Caracteristici | |
| Culoare | gri - argintiu |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.















