Laptop HP Elitebook 840 G8 I5-1145G7, 16Gb Ddr4, Ssd 256Gb, 14" Full HD, Webcam
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 1145g7 |
| Frecventa CPU | 2.60 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.40 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8 threads) |
| Cache CPU | 8 MB Intel® Smart Cache |
| Socket CPU | FCBGA1528 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 14" |
| Tip Display | LED, 16:9 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Multimedia | |
| Camera Web | da (integrata) |
| Audio | stereo |
| Microfon | da (integrat) |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| Retea (RJ45) | nu |
| Audio Port | da |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) and Bluetooth® 5 wireless card, vPro® |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 2 (Thunderbolt 4) |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 32.34 x 21.46 x 1.79 cm (W x D x H) |
| Greutate | 1.32 kg |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.




