Laptop HP Zbook Fury 15 G7 I7-10750H, 32Gb Ddr4, Ssd 512Gb, Quadro T1000 4Gb Gddr5, 15.6" Full HD
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | HP ZBook Fury 15 G7 este o stație de lucru mobilă de înaltă performanță, concepută pentru a înlocui tradiționalul ZBook 15, oferind o putere imensă într-un format cu 12% mai compact. Echipat cu procesoare Intel Core sau Xeon din generația a 10-a și plăci grafice profesionale până la NVIDIA Quadro RTX 5000, acest model de 15.6 inch este capabil să gestioneze randări 3D complexe și simulări masive de date. Se remarcă prin capacitatea de expansiune remarcabilă, permițând upgrade-uri facile pentru RAM și stocare fără unelte speciale. Cu un ecran calibrat pentru acuratețea culorilor și securitate de top prin HP Wolf Security, Fury 15 G7 este alegerea supremă pentru profesioniștii care cer performanță de desktop fără compromisuri în mobilitate. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 10750H |
| Frecventa CPU | 2.60 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 5.00 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 12 MB Intel® Smart Cache |
| Socket CPU | FCBGA1440 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Intel® Optane™ Memory Supported; Intel® Speed Shift Technology; Intel® Thermal Velocity Boost; Intel® Turbo Boost Technology 3.0; Intel® Hyper-Threading Technology; Intel® Virtualization Technology (VT-x); Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Punctaj Passmark | 11803 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 32 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 128 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 4 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe 2280 |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Quadro T2000 |
| Memorie Video | 4GB GDDR5 |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6" (39.62 cm) |
| Tip Display | LED, IPS, 16:9, mat, tratament anti-reflexie |
| Rezolutie | 1920x1080 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Audio | 1 comun cu microfon |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| Retea (RJ45) | da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 2 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 8 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 35.71 x 24.26 x 2.59 cm (W x D x H) |
| Greutate | 2.42 kg |
| Culoare | Argintiu |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.















