Laptop Lenovo Thinkpad P15 Gen 1 I7-10850H, 16Gb Ddr4, Ssd 512Gb, Quadro T1000 4GB, 15.6" Full HD, Windows 11 Pro
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | core i7 |
| Model CPU | 10850H |
| Frecventa CPU | 2.70 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 5.10 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 12 MB Intel® Smart Cache |
| Socket CPU | FCBGA1440 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 128 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2666 MHz |
| Numar Slot-uri | 4 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe 2280 |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Quadro T1000 |
| Memorie Video | 4GB GDDR5 |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6" |
| Tip Display | LED-IPS |
| Rezolutie | 1980x1020 |
| Multimedia | |
| Camera Web | da |
| Audio | 1 comun cu microfon |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| Retea (RJ45) | da |
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2x2 Wi-Fi + Bluetooth 5.1, M.2 Card |
| HDMI | 1 - ver 2.0 |
| USB-C | 1x USB-C® 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 3 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Polymer |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 366.5 x 250 x 31.45 mm (WxDxH) |
| Greutate | 2.07 kg |
| Culoare | Black |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)