Mini Pc DELL Optiplex 5080 I5-10500T, 16gb Ddr4, Ssd 256 , Microdesktop
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Calculatorul second hand Dell OptiPlex 5080 Micro reprezinta o solutie ultra-compacta si performanta din gama profesionala, ideala pentru optimizarea spatiului pe birou fara a compromite puterea de calcul. Echipat cu procesoare Intel Core din a zecea generatie, acest mini PC ofera o crestere semnificativa a eficientei si vitezei in rularea aplicatiilor de birou, navigare web complexa si multitasking intensiv. Sasiul sau cu un volum redus permite o flexibilitate maxima la instalare, putand fi montat cu usurinta pe spatele unui monitor compatibil sau integrat discret in orice configuratie office moderna. Pe partea de conectivitate, sistemul este foarte bine dotat, oferind porturi USB 3.2 de mare viteza, iesiri video DisplayPort si optiuni flexibile pentru configuratii multi-monitor. Fiabilitatea legendara a seriei OptiPlex, functionarea extrem de silentioasa, securitatea avansata si consumul minim de energie fac din acest model o alegere excelenta pentru companiile si utilizatorii axati pe productivitate. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 10500T |
| Frecventa CPU | 2.30 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.80 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 12 MB |
| Socket CPU | FCLGA1200 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | m2. nvme |
| Sursa | |
| Putere | alimentator extern |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2+2 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | da |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 18.20 x 17.85 x 3.60 cm (W x D x H) |
| Greutate | 1.18 kg |
| Tip Carcasa | Micro Desktop |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.











-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)