Mini Pc HP 400 G3 Dm I5-7500t, 8Gb Ddr4, Ssd 256, Windows 10 Pro
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | CORE i5 |
| Model CPU | 7500T |
| Frecventa CPU | 2.70 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.30 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel® Q170 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | SATA 6Gb/s |
| Sursa | |
| Putere | 65 W |
| Dimensiuni Sursa | sursa externa |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared, up to 1 GB |
| Multimedia | |
| Audio | front panel |
| Microfon | front panel |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 + 2 |
| Retea (RJ45) | da - gigabit |
| VGA | 1 / sau DP |
| DisplayPort | 1 |
| USB-C | 1 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 17.70 x 17.47 x 3.42 cm (W x D x H) |
| Greutate | 1.21 kg |
| Tip Carcasa | DM (desktop-mini) |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)