Mini Pc LENOVO Thinkcentre M720q I3-8100t, 8Gb Ddr4, Ssd 240, Tiny Desktop, Windows 10 Pro
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i3 |
| Model CPU | 8100T |
| Frecventa CPU | 3.1Ghz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.1Ghz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (4 threads) |
| Cache CPU | 6 MB Intel® Smart Cache |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | DDR4-2133/2400 |
| Numar Slot-uri | 2 - SO-DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 240 GB |
| Interfata SSD | SATA 6.0Gb/s |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata - Intel® HD Graphics 530 |
| Memorie Video | shared |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2+4 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | da |
| DisplayPort | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 162*610*428 mm (D x H x W) |
| Greutate | 7 kg |
| Culoare | negru |
| Tip Carcasa | USFF (Ultra Small Form Factor) |
| Stare Produs | refurbished - grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


