Monitor 22” LED HP ProDisplay P223 Full HD
| Producator | |
| Nume Producator | HP |
| Model | P223 |
| Display | |
| Diagonala Display | 21.5" |
| Tip Display | LED |
| Tip panel | VA |
| Rezolutie | 1920 x 1080 FULL HD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Contrast | 3000:1 static |
| Porturi / Conexiuni | |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | Fata-spate -5 / +22 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 51.5 x 19.12 x 38.9 cm |
| Greutate | 3.5 kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | refurbished, grad A |



