Monitor 24” LED-IPS Neovo LH-24 Full HD
| Producator | |
| Nume Producator | Neovo |
| Model | LH-24 |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 1920x1080 FULL HD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 270cd/m2 |
| Contrast | 2.000.000:1 dinamic |
| Porturi / Conexiuni | |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Inaltime: 10 cm, Fata-spate: -5 ~ 20 grade, Lateral: 170 grade |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 55.5 cm x 20.4 cm x 51.2 cm |
| Greutate | 4.9 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Refurbished |



