Monitor 24" LED-IPS EIZO Flexscan Ev2450 Full Hd, Displayport, Hdmi, Vga, Dvi
| Producator | |
| Nume Producator | EIZO |
| Seria | FlexScan |
| Model | EV2450 |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 250cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 2 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | da |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | Fata-spate -5 / +35 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 552.5x368x233mm |
| Greutate | 5.2 kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | refurbished |













