Monitor 24” LED-IPS LENOVO T24i-10 Full Hd
| Producator | |
| Nume Producator | Lenovo |
| Model | T24i-10 |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED-IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 6 ms |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 static / 3.000.000:1 dinamic |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 5 |
| VGA | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | Fata spate -5/ +30 grade, Inaltime 11 cm, Lateral -45/+45 |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 54.02 x 26.17 x 48.34 cm (W x D x H) - cu stand |
| Greutate | 5.15 kg |
| Stare Produs | Refurbished Grad A |


