Monitor 24” LED-IPS Dell Ultrasharp U2422h Full HD
| Informatii | |
| Descriere | Performanță impresionantă a ecranului: Experimentați o claritate superbă a ecranului cu o rezoluție Full HD (1920x1080) pe un ecran de 23,8".Consistența culorilor este standard: Monitorul dvs. UltraSharp este calibrat din fabrică la o acoperire sRGB de 99%, cu o precizie Delta-E mai mică de 2, pentru nuanțe precise imediat după ce îl scoateți din cutie. În plus, cu o acoperire a culorilor de 99% Rec709 și 85% DCI-P3, veți vedea culori reale în formatele video.Mai mult spațiu pentru a lucra: Cu un profil elegant și subțire al panoului (doar 6,5 mm la cea mai mică grosime) și o bază compactă care este cu aproximativ 30% mai mică decât predecesorul său, puteți elibera spațiu prețios pe birou. |
| Producator | |
| Nume Producator | DELL |
| Seria | UltraSharp |
| Model | U2422H |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 250cd/m2 |
| Contrast | 1.000:1 static |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 3 |
| DisplayPort | da (1x input | 1x output) |
| HDMI | da |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | Fata-spate -5 - 21 grade, Lateral 45 grade, Inaltime 15cm |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 53.76 x 17.96 x 36.4 cm (W x D x H) |
| Greutate | 3.52 kg |
| Culoare | negru-argintiu |
| Stare Produs | refurbished grad A+ |











-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)