Monitor Touchscreen 24” LED-IPS Fujitsu E24-9 Full HD
| Producator | |
| Nume Producator | Fujitsu |
| Model | E24-9 |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 250cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Fata-spate +10° / +65° |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 540.3 x 107.35 x 325.6 mm |
| Greutate | 3.8 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | refurbished |



