Monitor Touchscreen 24” LED-VA Iiyama T2435MSC Full HD
| Producator | |
| Nume Producator | iiyama |
| Model | T2435MSC |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 6 ms |
| Luminozitate | 250cd/m2 |
| Contrast | 3000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| DVI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Fata-spate +15° / +70° |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 571 x 347.5 x 44.5 mm |
| Greutate | 6.2 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | refurbished |




