Server HP Proliant DL380 G10 - configureaza pentru comanda
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | HP ProLiant DL380 Gen10 este un server rackabil 2U de top, renumit pentru securitate, adaptabilitate și performanță. Susține procesoare Intel Xeon Scalable și memorie DDR4 persistentă, fiind optimizat pentru sarcini critice, de la analiză de date la cloud hibrid. Tehnologia Silicon Root of Trust oferă protecție avansată, în timp ce designul modular permite extinderea facilă a stocării, transformându-l într-o soluție extrem de fiabilă pentru orice infrastructură IT. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Xeon |
| Model CPU | la alegere |
| Socket CPU | FCLGA3647 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Hyper-Threading Technology, Intel® 64, Enhanced Intel SpeedStep® Technology, Intel® Demand Based Switching, Thermal Monitoring Technologies |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel C621 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | la alegere |
| Tip Memorie RAM | DDR4 ECC SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 3 TB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133/2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 24 (DIMM) |
| HDD | |
| Capacitate HDD | la alegere |
| Interfata HDD | SAS / SATA |
| Sursa | |
| Putere | 800 W (reali) |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Porturi / Conexiuni | |
| Retea (RJ45) | 4x Gigabit |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 8.73 x 44.54 x 67.94 cm |
| Greutate | 24.5 kg |
| Tip Carcasa | 2U |
| Stare Produs | refurbished - grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.











