TV Led Smart 49" LG 49UH610V 4K UHD, fara stand
| Informatii | |
| Datasheet | 🔗 Vezi pagina producatorului |
| Descriere | Televizorul LG 49UH610V este un Smart TV cu diagonala de 123 cm, ce ofera o experienta vizuala de inalta calitate datorita rezolutiei 4K Ultra HD. Panoul IPS asigura culori naturale si unghiuri largi de vizualizare, fiind completat de tehnologia HDR Pro, care ajusteaza luminozitatea pentru a scoate in evidenta detaliile din scenele intunecate sau foarte luminoase. Sistemul de operare webOS 3.0 permite o navigare intuitiva intre aplicatii de streaming si continut online. Designul este ultra-subtire si elegant, integrandu-se usor in orice ambient. Pe partea de sunet, tehnologia ULTRA Surround creeaza o experienta audio imersiva, transformand livingul intr-o mica sala de cinema. |
| Producator | |
| Nume Producator | LG |
| Model | 49UH610V |
| Display | |
| Diagonala Display | 49" |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Multimedia | |
| Audio | difuzoare integrate 2x 10W |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 1 |
| HDMI | 3 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | VESA™ Standard Mount Interface - 300 x 300 mm |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 1108 x 657 x 81.5 |
| Greutate | 12 kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | refurbished |













