Calculator DELL Optiplex 3020 I3-4130, 8Gb, Ssd 120, Sff
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | INTEL |
| Tip CPU | CORE i3 |
| Model CPU | 4130 |
| Frecventa CPU | 3.40 |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 2 |
| Cache CPU | 3 MB |
| Socket CPU | FCLGA1150 |
| Tehnologie CPU | 22 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Intel® Hyper-Threading Technology/Intel® Virtualization Technology (VT-x)/Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) |
| FSB (Bus Speed) | 5 GT/s |
| Punctaj Passmark | 3288 |
| Placa de Baza | |
| Chipset | INTEL H81 Chipset |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 16 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 1333/1600 |
| Numar Slot-uri | 2 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 120 GB |
| Interfata SSD | SATA 6Gb/s |
| Sursa | |
| Putere | 255 W (reali) |
| Conector la Placa de Baza | 8 pini |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Multimedia | |
| Microfon | 1 + 1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 (half size) |
| USB 2.0 | 2 + 4 |
| USB 3.0 | 2 |
| PCI-express x1 | 1 (half size) |
| Retea (RJ45) | Da - Gigabit |
| Audio Port | 1 + 1 |
| VGA | Da |
| DisplayPort | Da |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 29.0 x 9.3 x 31.2 cm |
| Greutate | 6 kg |
| Tip Carcasa | SFF (small form factor) |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


