Workstation DELL Precision 7820 - Xeon Silver 4112, 16gb Ddr4, Ssd 500gb, QUADRO k620 2gb, Tower
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | 2x Xeon Silver |
| Model CPU | 6114 |
| Frecventa CPU | 2.20 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.00 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 10 (20 threads) |
| Cache CPU | 13.75mb |
| Socket CPU | FCLGA3647 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Punctaj Passmark | 42000 |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel® C621 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 512 GB |
| Numar Slot-uri | 12 DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512 |
| Interfata SSD | sata/ NVMe on PCI EXPRESS ADAPTER |
| Sursa | |
| Putere | 950 W |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | nVidia Quadro k620 |
| Capacitate Memorie Placa Video | 2 GB DDR5 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 5 (electric 2x-x16, 1x-x8, 1x-x4, 1x-x1) |
| USB 3.0 | 2+6 |
| Retea (RJ45) | 1 |
| Audio Port | 1+2 |
| PS2 | da |
| USB-C | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 17.65 x 51.82 x 41.70 cm (W x D x H) |
| Greutate | 15.4 kg |
| Tip Carcasa | tower |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


