All-in-one HP ProOne 600 G4 - i5-8600, 8Gb Ddr4, Ssd 256Gb, 22" Full HD
| Informatii | |
| Datasheet | 🔗 Vezi pagina producatorului |
| Descriere | Sistemul All-in-One HP ProDesk 600 G4 este un computer profesional integrat, conceput pentru a maximiza productivitatea intr-un format elegant care elimina aglomeratia de cabluri. Echipat cu un ecran de 21.5 inch Full HD cu margini subtiri, acest model ofera o experienta vizuala clara, ideala pentru lucrul in aplicatii office si videoconferinte. La interior, se bazeaza pe procesoare Intel Core din generatia a opta, oferind o crestere semnificativa de performanta in multitasking fata de generatiile anterioare. Suporta memorie RAM DDR4 si configuratii rapide cu SSD-uri NVMe, asigurand accesul instantaneu la date si documente. HP ProDesk 600 G4 pune un accent deosebit pe securitate, incluzand solutii precum HP Sure Start si sasiuri rezistente la uzura zilnica. Conectivitatea este moderna, dispunand de porturi USB-C, USB 3.1 si iesire DisplayPort pentru un al doilea monitor. Este o alegere excelenta pentru receptii, birouri open-space sau institutii de invatamant care necesita un echipament fiabil, estetic si usor de implementat in orice decor profesional. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 8600 |
| Frecventa CPU | 3.10 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.30 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 |
| Cache CPU | 9MB |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14nm |
| Arhitectura | 64bit |
| Caracteristici | Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Hyper-Threading Technology, Intel® Transactional Synchronization Extensions, Intel® 64 |
| Punctaj Passmark | 9972 |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel® Q370 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2666 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Sursa | |
| Dimensiuni Sursa | atipca |
| Placa Video | |
| Memorie Video | Shared |
| Multimedia | |
| Microfon | da |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 4 |
| Retea (RJ45) | da (gigabit) |
| Audio Port | da (combo jack headpones+microphone) |
| DisplayPort | 1 |
| USB-C | 1 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 48.91 x 20.85 x 36.37 cm |
| Greutate | 5.78 kg |
| Tip Carcasa | All In One |
| Stare Produs | Refurbished Grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.















