All-in-one HP Proone 400 G1 I5-4570t, 8gb Ddr3, Hdd 1tb, Dvd-rw, 19.5" Hd+, Webcam
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | HP ProOne 400 G1 redefinește ce înseamnă un computer All-in-One. Cu un procesor puternic i5-4570T și 8GB de RAM DDR3, acesta face față cu ușurință sarcinilor de zi cu zi. HDD-ul de 1TB vă oferă spațiu generos de stocare, în timp ce ecranul de 19.5" cu rezolutia 1600 x 900 garantează o vizualizare clară și detaliată. Camera web și unitatea DVD-RW extind funcționalitățile, transformându-l într-un instrument versatil pentru birou. Fiind un produs cu garanție de 24 de luni, aveți asigurată pacea minții și fiabilitatea pe termen lung. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 4570T |
| Frecventa CPU | 2.90 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.60 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 2 (4 threads) |
| Cache CPU | 4 MB |
| Socket CPU | FCLGA1150 |
| Tehnologie CPU | 22 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 5 GT/s |
| Punctaj Passmark | 2875 |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel H81 Express |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 16 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 1600 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| HDD | |
| Capacitate HDD | 1 TB |
| Interfata HDD | SATA 6Gb/s, 3.5" |
| Sursa | |
| Putere | 120 W (sursa externa de alimentare) |
| Dimensiuni Sursa | alimentator extern |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 19.5" |
| Tip Display | LED HD+ |
| Rezolutie | 1600 x 900 |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | DVD-RW |
| Camera Web | da |
| Microfon | 1 + microfon integrat |
| Porturi / Conexiuni | |
| RS-232 (serial) | da |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 2 |
| Retea (RJ45) | da |
| Audio Port | da |
| Wi-Fi | da |
| DisplayPort | 1 (output) |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 49.49 x 19.00 x 34.27 mm (W x D x H) |
| Greutate | 5.84 kg |
| Tip Carcasa | All-In-One |
| Stare Produs | refurbished - grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


-150x150.jpg)