APPLE MAC MINI A1993, I5 8500B, 8GB DDR4, SSD 256 NVME
| Informatii | |
| Datasheet | 🔗 Vezi pagina producatorului |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 8500B |
| Frecventa CPU | 3.00 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.10 Ghz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (6 threads) |
| Cache CPU | 9 MB Intel® Smart Cache |
| Socket CPU | FCBGA1440 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | DDR4-2666 |
| Numar Slot-uri | 2-SO-DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | NVME |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata - Intel® HD Graphics 630 |
| Memorie Video | shared |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | da |
| Wi-Fi | DA |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 4 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | Grosime: 3,6 cm X Lungime: 19,7 cm X Lățime: 19,7 cm |
| Greutate | 1,3 kg |
| Culoare | negru |
| Tip Carcasa | USFF (Ultra Small Form Factor) |
| Stare Produs | refurbished - grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


