Calculator HP Elitedesk 800 G4 Dm - I7-8700, 16gb Ddr4, Ssd 256gb, Mini-desktop
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | HP EliteDesk 800 G4, în format mini desktop, îmbină un design modern și elegant cu puterea necesară pentru cele mai solicitante sarcini. Cu procesorul i7-8700T și o memorie de 16GB DDR4, acest calculator oferă performanțe impresionante. SSD-ul de 256GB garantează un timp de răspuns rapid și stocare fiabilă, făcând din acest model alegerea ideală pentru profesioniștii care au nevoie de spațiu, dar nu vor să compromită performanța. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 8700 |
| Frecventa CPU | 2.40 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.60 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 12 MB Intel Smart Cache |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel® Q170 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | NVMe (optional SATA sau M.2 SATA) |
| Sursa | |
| Putere | 90 W |
| Dimensiuni Sursa | sursa externa |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared, up to 1 GB |
| Multimedia | |
| Audio | front panel |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 + 2 |
| Retea (RJ45) | da - gigabit |
| VGA | da |
| DisplayPort | da |
| USB-C | da |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 17.70 x 17.47 x 3.42 cm (W x D x H) |
| Greutate | 1.21 kg |
| Tip Carcasa | DM (desktop-mini) |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


