Calculator DELL OptiPlex 5000 - i7-12700F, 16Gb Ddr4, Ssd 500Gb Nvme, Rx 550 4Gb, Twr
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | istemul DELL Optiplex 5000 reprezinta o solutie de calcul inteligenta si extrem de fiabila conceputa pentru a maximiza productivitatea in mediile profesionale moderne. Echipat cu procesoare Intel Core din a douasprezecea generatie acest computer ofera un echilibru perfect intre performanta bruta si eficienta energetica fiind capabil sa gestioneze sarcini de lucru diverse cu o fluiditate remarcabila. Tehnologia Dell Optimizer integrata foloseste inteligenta artificiala pentru a invata modul de lucru al utilizatorului optimizand automat performanta aplicatiilor si conexiunea la retea in timp real. Disponibil in variantele Tower si Small Form Factor designul sau pune un accent deosebit pe sustenabilitate utilizand un procent ridicat de materiale plastice reciclate in constructia sasiului. Cu functii de securitate avansate precum protectia BIOS-ului si cipul TPM 2.0 acest model ofera increderea necesara oricarei companii care investeste intr-o infrastructura IT durabila si sigura. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 12700f |
| Frecventa CPU | 2.10 Ghz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.9 Ghz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 8P+4E(20 threads) |
| Cache CPU | 25MB |
| Socket CPU | FCLGA1700 |
| Tehnologie CPU | Intel 7 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 3200 MHz |
| Numar Slot-uri | 4x DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 500 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVME |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Rx 550 4Gb GDDR5 |
| Memorie Video | Dedicata |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | Nu |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 2+2 |
| USB 3.0 | 1+4 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | Da |
| Mini DisplayPort | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| Alte Caracteristici | |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.













