Calculator HP 8200 - I5-2400, 8gb Ddr3, Ssd 120gb, Dvd, Sff
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Calculatorul HP 8200, în formatul SFF, oferă soluția perfectă pentru mediile de lucru care pun preț pe spațiu și eficiență. Procesorul i5-2400, în tandem cu stocarea SSD, asigură o performanță fluidă pentru majoritatea aplicațiilor. De asemenea, unitatea DVD integrată și capacitatea extensibilă fac din acest calculator o opțiune versatilă și durabilă. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 2400 |
| Frecventa CPU | 3.10 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.40 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | LGA1155 |
| Tehnologie CPU | 64-bit |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Virtualization Technology (VT-x), Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) |
| FSB (Bus Speed) | 5 GT/s |
| Punctaj Passmark | 3799 |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel Q65 Express chipset |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | shared, up to 1 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 1333-Mhz |
| Numar Slot-uri | 4 (DIMM) |
| HDD | |
| Capacitate HDD | 250 GB |
| Interfata HDD | SATA 6.0-Gb/s |
| Sursa | |
| Putere | 240W (reali) |
| Conector la Placa de Baza | 6 pini |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Placa Video | |
| Memorie Video | shared, up to 1 GB |
| Multimedia | |
| Microfon | 1+1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 |
| RS-232 (serial) | da |
| USB 2.0 | 4+6 |
| PCI | 1 |
| PCI-express x1 | 2 |
| Retea (RJ45) | da, Gigabit |
| Audio Port | 1+1 |
| VGA | da |
| PS2 | da |
| DisplayPort | da |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 33.80 x 37.90 x 10.00 mm (W x D x H) |
| Greutate | 7.6 kg |
| Tip Carcasa | SFF (small form factor) |
| Stare Produs | refurbished - grad A- |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.













