Workstation HP Z2 G5 - I5-10400F, 16Gb Ddr4, Ssd 256Gb Nvme, Quadro P600 2Gb Ddr5, Tower
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | I5 |
| Model CPU | 10400F |
| Frecventa CPU | 2.90 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.30 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 16 MB Intel® Smart Cache |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel W480 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 128 GB |
| Numar Slot-uri | 4 DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | NVMe |
| Sursa | |
| Putere | 350W |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Nvidia Quadro K620 |
| Capacitate Memorie Placa Video | 2GB DDR3 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 |
| USB 3.0 | 4+4 |
| PCI-express x1 | 2 |
| Retea (RJ45) | 1 |
| Audio Port | da |
| Mini DisplayPort | 3 |
| DisplayPort | 2 |
| USB-C | nu |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 17.02 x 38.61 x 35.56 cm (W x D x H) |
| Greutate | 7.0 kg |
| Tip Carcasa | tower |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)