Mini PC DELL OptiPlex 7050 - i7-7700t, 8gb ddr4, ssd 256gb, micro-desktop, Windows 10 Pro
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Sistemul DELL OptiPlex 7050 redefinește ce înseamnă putere într-un format micro. Cu procesorul quad-core i7-7700T, 8 GB de RAM DDR4 și un SSD rapid de 256 GB, pregătiți-vă pentru o performanță fără precedent într-un pachet compact. Windows 10 Pro preinstalat adaugă valoare prin funcțiile sale extinse, oferindu-vă tot ce aveți nevoie pentru a rămâne productiv. Fiecare unitate este testată riguros și beneficiază de garanție. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 7700T |
| Frecventa CPU | 2.90 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.80 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8 threads) |
| Cache CPU | 8 MB |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Caracteristici | Intel® Hyper-Threading Technology/Intel® Virtualization Technology (VT-x)/Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel Q270 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | PCIe NVMe |
| Sursa | |
| Putere | alimentator extern |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared, up to 1 GB |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 4 + 1 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | da |
| DisplayPort | da |
| HDMI | da |
| USB-C | da |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 1.4 x 7 x 7.2 inch |
| Greutate | 1.18 kg |
| Tip Carcasa | Micro Desktop |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


