Monitor 22" LED-IPS HP Z22n
| Producator | |
| Nume Producator | HP |
| Model | Z22N |
| Display | |
| Diagonala Display | 22" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 1920x1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 7ms |
| Luminozitate | 250cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 static, 5.000.000:1 dinamic |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 2 |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Fata-spate -5 / +30 grade, Inaltime 150mm, Lateral 45grade |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 48.81 x 18.9 x 47.74 cm |
| Greutate | 4.75 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Refurbished |



