Monitor 23” LED-IPS DELL P2314h Full HD
| Informatii | |
| Descriere | DELL vă prezintă P2314h, un monitor LED de 23 de inchi construit cu tehnologie IPS. Această combinație asigură unghiuri largi de vizualizare și o consistență impecabilă a culorilor. Recondiționat până la o stare aproape perfectă, este conceput pentru a oferi o experiență de vizualizare excepțională, fie că este vorba de proiecte complexe de design grafic sau de divertisment de înaltă definiție. Îmbunătățiți-vă călătoria digitală cu un monitor care reprezintă calitate și performanță. |
| Producator | |
| Nume Producator | HP |
| Model | P2314H |
| Display | |
| Diagonala Display | 23" |
| Tip Display | LED IPS |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 FULL HD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5ms |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 / 2000000:1 (dynamic) |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 3 |
| VGA | da |
| DisplayPort | da |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | fata-spate -5 / +25 grade, Lateral 45grade, Inaltime 15cm |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 31.17 x 52 x 4.1 cm |
| Greutate | 3.11 kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | Refurbished |


