Monitor 23" LED Lenovo LT2323p Full HD
| Informatii | |
| Descriere | Lenovo LT232323p este un monitor LED versatil de 23 de inchi, creat pentru a se potrivi atât nevoilor profesionale, cât și celor personale. Afișajul său dinamic asigură imagini luminoase și clare de fiecare dată. Recondiționat la cele mai înalte standarde, acesta oferă atât fiabilitate, cât și performanțe de top. Cu designul său elegant, acest monitor completează orice spațiu de lucru sau configurație de divertisment. |
| Producator | |
| Nume Producator | LENOVO |
| Model | LT2323p |
| Display | |
| Diagonala Display | 23" |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Contrast | 1.000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| DVI | da |
| VGA | da |
| DisplayPort | da |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | Fata-spate +5 / +30 grade , Inaltime 11 cm , Lateral +-45 grade |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 54.60 x 52.30 x 37.23 cm (W x D x H) |
| Greutate | 5.74 kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | refurbished - grad A |
-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)