Monitor 24" LED IPS ACER B247Y Full Hd, Edgeless
| Producator | |
| Nume Producator | ACER |
| Model | B247Y |
| Procesor | |
| Tehnologie CPU | ComfyView Low Dimming Adaptive Sync FlickerFree |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED |
| Tip panel | LED IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 FULL HD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 4ms |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Contrast | 100.000.000:1 (dinamic) |
| Multimedia | |
| Audio | Difuzoare integrate |
| Porturi / Conexiuni | |
| VGA | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100X100mm |
| Inclinare | Fata-spate, Inaltime, Lateral |
| Pivot | 90grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 541 mm x 193 mm x 498 mm |
| Greutate | 7.6kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Refurbished |


