Monitor 24” LED-IPS DELL U2412m grad A-
| Producator | |
| Nume Producator | DELL |
| Model | U2412MB |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED - IPS |
| Rezolutie | 1920x1200 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:10 |
| Timp de raspuns | 8ms |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Contrast | 1000:1 (static) / 2000000:1 (dinamic) |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 4 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | fata spate +4/ +21 grade, inaltime 11.5 cm, lateral +-45 grade |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 55.60 x 18.03 x 39.85 cm (W x D x H) |
| Greutate | 6.24 kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | Refurbished |















