Monitor 24" LED-IPS HP Z24nf
| Producator | |
| Nume Producator | HP |
| Model | Z24NF |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 1920x1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 8ms |
| Luminozitate | 250cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 static, 5.000.000:1 dinamic |
| Multimedia | |
| Audio | 1 output 3.5mm |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 4 |
| DVI | 1 |
| Mini DisplayPort | 1 |
| Buton power | 1 |
| DisplayPort | 1 in, 1 out |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Fata-spate -5 / +22 grade, Inaltime 130mm, Lateral 45grade |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 53.38 x 21.01 x 52.02 cm |
| Greutate | 5.78 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | refurbished grad A |



