Monitor 24” LED SAMSUNG S24C450 - Grad A-
| Producator | |
| Nume Producator | SAMSUNG |
| Model | S24C450BL |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | 1920x1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Contrast | 1000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | fata spate, inaltime, lateral |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 55.46 x 22.40 x 48.23 cm (W x D x H) |
| Greutate | 5.4 Kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | refurbished |



