Monitor 22” LED-IPS LENOVO T22i-20 FULL HD, grad A-
| Producator | |
| Nume Producator | Lenovo |
| Model | T22i-10 |
| Display | |
| Diagonala Display | 22" |
| Tip Display | LED-IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 6 ms |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 static / 3.000.000:1 dinamic |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 4 |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | Fata spate -5/ +30 grade, Inaltime 11 cm, Lateral -45/+45 |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 48.97 x 25.19 x 35.76 cm (W x D x H) - cu stand |
| Greutate | 4.92 kg |
| Stare Produs | refurbished grad A |
-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)