Monitor 24” TFT LCD Acer X243W Full Hd Grad A-
| Producator | |
| Nume Producator | Acer |
| Model | X243W |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | TFT LCD |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 400 cd/m² |
| Contrast | 3000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Alte Caracteristici | |
| Greutate | 8 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Refurbished |
