Calculator LENOVO Thinkcentre M80q Gen 3 I5-12500T, 16Gb Ddr5, Ssd 512 M.2 Nvme, Tiny
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Lenovo ThinkCentre M80q reprezinta o solutie de calcul de inalta performanta incadrata in categoria Tiny PC fiind conceputa pentru a oferi putere de nivel enterprise intr-un sasiu de doar un litru. Acest sistem extrem de compact integreaza procesoare Intel Core vPro care asigura o gestionabilitate avansata si o securitate sporita pentru departamentele IT ale marilor companii. In ciuda dimensiunilor reduse dispozitivul suporta conectarea a pana la trei monitoare independente ceea ce il face ideal pentru fluxurile de lucru complexe si analiza de date. Constructia sa robusta este testata conform standardelor militare MIL-SPEC garantand o durabilitate exceptionala in conditii variate de utilizare. Tehnologia ThinkShield protejeaza sistemul la nivel hardware si software oferind linistea necesara in gestionarea informatiilor confidentiale. Fiind usor de montat in diverse configuratii de birou acest model maximizeaza eficienta spatiului fara a face vreun compromis in privinta performantei brute sau a fiabilitatii pe termen lung necesare succesului profesional. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 12500T |
| Frecventa CPU | 2.00 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.40 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 18 MB |
| Socket CPU | FCLGA1700 |
| Tehnologie CPU | 7 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Intel® Hyper-Threading Technology, Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Virtualization Technology (VT-x), Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel Q670 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2666 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Sursa | |
| Dimensiuni Sursa | externa |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Multimedia | |
| Microfon | 1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 3+2 |
| Retea (RJ45) | da, Gigabit |
| Audio Port | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 490 x 250 x 130 mm (W x D x H) |
| Greutate | 1.25 kg |
| Tip Carcasa | TINY |
| Stare Produs | Refurbished Grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.













