Calculator DELL OptiPlex 5000 - i5-12600, 16Gb Ddr4, Ssd 500Gb Nvme, Twr,
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | DELL OptiPlex 5000 este un calculator desktop din gama business, conceput pentru a oferi performanta si fiabilitate in activitatile zilnice de birou. Echipat cu procesoare Intel Core din generatii recente, acest sistem asigura o gestionare eficienta a sarcinilor multiple, de la editarea de documente pana la analize de date complexe. Memoria RAM extensibila si optiunile de stocare rapida pe SSD contribuie la un timp de raspuns minim si la pornirea instanta a aplicatiilor. Designul sau compact si inteligent permite o integrare usoara in orice spatiu de lucru, oferind in acelasi timp un acces facil pentru mentenanta sau upgrade-uri viitoare. Conectivitatea este excelenta, incluzand numeroase porturi USB, iesiri video si optiuni de retea stabile. De asemenea, DELL OptiPlex 5000 pune un accent deosebit pe securitate si sustenabilitate, fiind fabricat partial din materiale reciclate si dotat cu tehnologii avansate pentru protejarea datelor companiei dumneavoastra. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 12600 |
| Frecventa CPU | 3.30 Ghz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.8 Ghz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6P(12 threads) |
| Cache CPU | 18MB |
| Socket CPU | FCLGA1700 |
| Tehnologie CPU | Intel 7 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 128 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 3200 MHz |
| Numar Slot-uri | 4x DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 500 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVME |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | Nu |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 2+2 |
| USB 3.0 | 1+4 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | Da |
| DisplayPort | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.













