Laptop Lenovo Thinkpad T14s Gen 1 AMD Ryzen 5 Pro 4650U, 16Gb Ddr4, Ssd 256, 14" Fhd
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | AMD |
| Tip CPU | Ryzen 5 Pro |
| Model CPU | 4650U |
| Frecventa CPU | 2.1 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.0 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 8 MB |
| Socket CPU | FP6 |
| Tehnologie CPU | 7 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 16 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 3200 MHz |
| Numar Slot-uri | 1 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe 2280 |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Integrata-Radeon RX Vega 6 |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 14" |
| Tip Display | LED-IPS, 16:9, mat, tratament anti-reflexie |
| Rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Multimedia | |
| Camera Web | da |
| Audio | 1 comun cu microfon |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| Retea (RJ45) | nu |
| Wi-Fi | Da+Bluetooth |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 2 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Polymer |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 329.0 x 226.15 x 16.7 mm (WxDxH) |
| Greutate | 1.35 kg |
| Culoare | black |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.





