Laptop HP Workstation Zbook 15 G3 I7-6820hq, 16gb Ddr4, Ssd 512, 15.6" Fhd, Webcam, Windows 10 Pro
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | HP Workstation Zbook 15 G3 este o statie de lucru mobila performanta, creata pentru sarcini intensive precum editare video, design 3D sau inginerie. Dotat cu un ecran de 15.6 inch si procesoare Intel Core sau Xeon, acest model ofera o putere de procesare remarcabila. Constructia robusta, sistemul eficient de racire si optiunile de grafica profesionala Nvidia Quadro il fac alegerea perfecta pentru specialistii care au nevoie de fiabilitate si performanta intr-un format portabil. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 6820HQ |
| Frecventa CPU | 2.70 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.60 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8 threads) |
| Cache CPU | 8 MB |
| Socket CPU | FCBGA1440 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Caracteristici | Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Hyper-Threading Technology, Intel® Virtualization Technology (VT-x), Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d), Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Mobile Intel CM236 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 MHz |
| Numar Slot-uri | 4 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | SATA |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | nVidia Quadro M1000M |
| Memorie Video | 2 GB GDDR5 (256-bit) |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6" |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Multimedia | |
| Camera Web | da-integrata |
| Card Reader | da |
| Audio | da - stereo (Bang & Olufsen HD audio) |
| Microfon | da - integrat |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 3 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | 1 (combo audio/microfon) |
| VGA | da |
| Docking Port | nu |
| HDMI | da |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 9 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 420 x 280 x 30 mm (W x D x H) |
| Greutate | 3.59 kg |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.














