Tableta Microsoft Surface Pro 6 1796 I5-8350u, 8Gb LpDdr3, Ssd 256, 12.3" 2.8K, Webcam, Touch
| Informatii | |
| Datasheet | 🔗 Vezi pagina producatorului |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | CORE i5 |
| Model CPU | 8350u |
| Frecventa CPU | 1.70 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.60 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8 threads) |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FCBGA1356 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel® Gaussian & Neural Accelerator, Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU, Intel® Adaptix™ Technology |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | LPDDR3 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 8GB |
| Numar Slot-uri | 0 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256GB |
| Interfata SSD | M.2 PCIe NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Intel® UHD Graphics 620 |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 12.3" |
| Tip Display | LED PixelSense, 3:2 |
| Rezolutie | 2736 x 1824 |
| Multimedia | |
| Camera Web | da |
| Audio | da, stereo speakers |
| Microfon | da, incorporat + conector comun headphones/microphone |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 1 |
| Retea (RJ45) | nu |
| Mini DisplayPort | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 292 mm x 201 mm x 8.5 mm |
| Greutate | 770g |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.



