Monitor 29” LED-IPS LG 29U511A-B Full HD UltraWide
| Producator | |
| Nume Producator | LG |
| Model | 29U511A-B |
| Display | |
| Diagonala Display | 29" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 2560x1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 21:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 200 cd/m2 |
| Contrast | 1.000:1 static |
| Porturi / Conexiuni | |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | Fata-spate |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 688,5 x 408,7 x 220 mm |
| Greutate | 5.10 kg |
| Stare Produs | nou |




