Monitor 22” LED SAMSUNG S22c200
| Producator | |
| Nume Producator | SAMSUNG |
| Model | S22C200 |
| Display | |
| Diagonala Display | 22" |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Contrast | 1000:1 static / 1.000.000:1 dinamic |
| Porturi / Conexiuni | |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100 mm |
| Inclinare | Fata-spate -1 / +20 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 50.43 x 18.50 x 38.53 cm (W x D x H) |
| Greutate | 3.4 kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | refurbished grad A |











-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)