Workstation DELL Precision 3660 I7-12700, 16Gb Ddr5, Ssd 512, Twr
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 12700 |
| Frecventa CPU | 8x max. turbo freq. 4.9 GHz (Performance) + 4x max. turbo freq. 4.10 GHz (Efficiency) |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 12 (20 threads) |
| Cache CPU | 25 MB |
| Socket CPU | FCLGA1700 |
| Tehnologie CPU | Intel 7 |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Intel® Hyper-Threading Technology, Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Virtualization Technology (VT-x), Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d), Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel W680 Chipset |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR5 SDRAM |
| Frecventa Memorie RAM | 4800 MHz |
| Numar Slot-uri | 4 (DIMM) |
| HDD | |
| Interfata HDD | M.2 NVMe |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Sursa | |
| Putere | 500W (reali) |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata: Intel® UHD Graphics 770 |
| Memorie Video | shared |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 |
| USB 3.0 | 2+4 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | da |
| DisplayPort | 2 |
| USB-C | 2+2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 17.30 x 42.02 x 37.29 cm (W x D x H) |
| Greutate | 8.44 kg |
| Tip Carcasa | tower |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.



