Laptop LENOVO Thinkpad T530 I5 3320m, 4gb Ddr3, 320gb Hdd, Dvd-rw, 15.6"
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core I5 |
| Model CPU | 3320M |
| Frecventa CPU | 2.6Ghz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.3Ghz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 2 |
| Cache CPU | 3 MB |
| Socket CPU | PPGA988 |
| Tehnologie CPU | 22nm |
| Arhitectura | 64bit |
| Caracteristici | Hyper-Threading Technology, Intel Smart Cache, Intel Turbo Boost Technology 2.0 |
| Punctaj Passmark | 4113 |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Mobile Intel QM77 Express |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 4 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 16 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 1333 / 1600 MHZ |
| Numar Slot-uri | 2 |
| HDD | |
| Capacitate HDD | 320 GB |
| Interfata HDD | SATA-3 |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Intel HD Graphics 4000 |
| Memorie Video | Shared, up to 1.75 GB |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6" (39.6cm) |
| Tip Display | LED, 16:9, mat, tratament anti-reflexie |
| Rezolutie | 1366x768 (HD) |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | Dvd-rw |
| Card Reader | SD |
| Audio | 1 comun cu microfon |
| Microfon | 1 comun cu audio |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 1 + 1 powered |
| USB 2.0 / e-SATA | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| Retea (RJ45) | 1 (Gigabit) |
| VGA | 1 |
| Wi-Fi | 802.11n |
| Docking Port | 1 |
| Express Card | 1 |
| DisplayPort | mini |
| HDMI | x |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 6 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 373 x 243 x 35 mm |
| Greutate | 2.7kg |
| Culoare | Gri |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.



