Laptop HP Probook 640 G5 I5-8265u, 16gb Ddr4, Ssd 256, 14" FULL HD, Windows 11 Pro
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | HP Probook 640 G5 este un laptop de business modern si fiabil, echipat cu procesoare Intel Core din generatia a 8-a pentru o performanta multitasking excelenta. Cu un ecran de 14 inch si un design argintiu elegant, acest model ofera portabilitatea necesara in deplasari si siguranta ceruta de mediul office. Include porturi diverse, precum USB Type-C, asigurand o conectivitate rapida si eficienta pentru profesionistii care prioritizeaza securitatea si durabilitatea. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | I5 |
| Model CPU | 8265u |
| Frecventa CPU | 1.70 Ghz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.70 Ghz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8threads) |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FCBGA1528 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 PCIe NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Integrata |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 14' |
| Tip Display | LED backlight |
| Rezolutie | 1920x1080 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Audio | da, stereo speakers |
| Microfon | da, incorporat + conector comun headphones/microphone |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 1 |
| Retea (RJ45) | Da |
| VGA | 1 |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 1 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 34 x 24 x 2.09 cm |
| Greutate | 1.73 |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.















