Monitor 32” LED-IPS DELL Ultrasharp U3219Q 4K
| Producator | |
| Nume Producator | DELL |
| Model | U3219Q |
| Display | |
| Diagonala Display | 32" |
| Tip Display | LED-IPS |
| Tip panel | LED-IPS |
| Rezolutie | 3840 x 2160 4K |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 8 ms |
| Luminozitate | 400 cd/m² |
| Contrast | 1300:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 4 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100 mm |
| Inclinare | Fata-spate -5/+21 grade, Lateral 30 grade, Inaltime 15 cm |
| Pivot | da |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 712.5 × 220.0 × 468.7~618.1 mm (W × D × H) |
| Greutate | 9.6 kg |
| Stare Produs | Nou, desigilat, in cutie originala |















