Monitor curbat 38” LED-IPS Dell Ultrasharp U3818DW, 3840x1600
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Producator | |
| Nume Producator | DELL |
| Seria | UltraSharp |
| Model | U3818DW |
| Display | |
| Diagonala Display | 38" |
| Tip Display | curved LED IPS |
| Rezolutie | 3840 x 1600 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 21:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 300cd/m2 |
| Contrast | 1.000:1 static |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 4 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| USB-C | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Inclinare | Fata-spate -5 - 21 grade, Lateral 30 grade, Inaltime 11cm |
| Pivot | nu |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 894.0 x 226.4 x 432.0–547.0 mm (W x D x H) |
| Greutate | 12.14 kg |
| Culoare | negru-argintiu |
| Stare Produs | refurbished grad A |




