Monitor curbat 34” LED-IPS Dell Ultrasharp U3417w, 3440x1440, 75Hz
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Dell UltraSharp U3417W este un monitor curbat de 34 inch (34.14") cu panou IPS și rezoluție UWQHD (3440 x 1440), conceput pentru productivitate ridicată și experiențe imersive. Având un format ultrawide (21:9), curbura accentuată reduce mișcarea ochilor și oferă detalii precise. Caracteristici principale: ecran curbat, diagonală de 34 inci, tip AH-IPS, W-LED, cu unghiuri de vizualizare largi (178°/178°). Rezoluție și Imagine: WQHD (3440 x 1440) la un raport de aspect 21:9, acoperire de 99% a spatiului colorimetric sRGB. Ergonomic, cu opțiuni de reglare a înălțimii, înclinării și rotirii (pivot).: Include două boxe puternice de 9 W. Este ideal pentru editare video/foto, multitasking intens și gaming captivant. |
| Producator | |
| Nume Producator | DELL |
| Seria | UltraSharp |
| Model | U3417W |
| Display | |
| Diagonala Display | 34" |
| Tip Display | curved LED IPS |
| Rezolutie | 3440 x 1440 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 21:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 300cd/m2 |
| Contrast | 1.000:1 static |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 4 |
| Mini DisplayPort | da |
| DisplayPort | da (1x input | 1x output) |
| HDMI | da |
| Aspecte Mecanice | |
| Inclinare | Fata-spate -5 - 21 grade, Lateral 40 grade, Inaltime 13cm |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | Lungime: 813 mm Latime: 226 mm Inaltime: 532 mm |
| Greutate | 10 kg |
| Culoare | negru-argintiu |
| Stare Produs | refurbished grad A+ |















