Monitor curbat 37.5” LED-IPS HP Z38c, 3840x1600
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | HP Z38c este un monitor profesional curbat de 37,5 inchi, conceput pentru productivitate maximă și o experiență vizuală imersivă.Principalele caracteristici ale acestui model: diagonală de 37,5 inchi (95,2 cm), curbat (curbură 2300R), format ultrawide 21:9, rezoluție: 3840 x 1600 pixeli (UltraWide Quad HD+), tehnologie panou: IPS pentru culori precise și unghiuri largi de vizualizare (178°/178°). Formatul 21:9 îți permite să ai mai multe ferestre deschise simultan, fără a avea nevoie de un al doilea monitor. Curbura ecranului reduce distorsiunile la margini și oferă o vedere mai confortabilă. Este ideal pentru editare video, grafică sau multitasking intens, având un aspect elegant și sobru. Este un monitor robust, gândit pentru utilizatorii care au nevoie de acuratețe a culorilor și un spațiu de lucru vast. |
| Producator | |
| Nume Producator | HP |
| Model | Z38c |
| Display | |
| Diagonala Display | 37.5" |
| Tip Display | curbat LED IPS |
| Rezolutie | 3840 x 1600 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 21:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 300cd/m2 |
| Contrast | 1.000:1 static, 5,000,000:1 dinamic |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 3 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Inclinare | Fata-spate -5 - 20 grade, Lateral 45 grade, Inaltime 12cm |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 89,55 x 24,80 x 55,87 cm (W x D x H) |
| Greutate | 13.8 kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | refurbished grad A |














