Monitor 32” Gaming LED-VA Dell Alienware AW3225DM QHD 180Hz - Nou
| Producator | |
| Nume Producator | Dell Alienware |
| Model | AW3225DM |
| Display | |
| Diagonala Display | 32" |
| Tip Display | LED-VA |
| Rezolutie | 2560 x 1440 QHD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 1-4 ms (GTG) |
| Luminozitate | 400cd/m2 |
| Contrast | 3000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | fata-spate -5 - 21 grade, inaltime 11 cm |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 708.7 × 583.4 × 121.9 mm |
| Greutate | 6.58 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Nou |




